Breadcrumbs


13 kwietnia 2018r w restauracji "Złoty Pstrąg" w Radzyniu odbyła się promocja monografii "Łowiectwo i Leśnictwo w Powiecie Wschowskim (1946-2017). Autorem jej jest dr Jan Mielżynski, a powstała z inicjatywy Komisji Kultury, Tradycji i Etyki Okręgowej Rady Łowieckiej w Zielonej Górze. Na spotkanie przybyli przedstawiciele władz ORŁ i Kół łowieckich, samorządowcy Powiatu Wschowskiego i Gminy Sława. Autor prezentując publikację podkreślał pomoc i zaangażowanie Kolegów z zarządów kół łowieckich, szczególne podziękowanie złożył Prezesowi naszego koła Janowi Dekierowi, który nie tylko dostarczył dokumenty i kroniki koła, lecz był dla niego przewodnikiem w podróży do kół i nadleśnictw oraz władz powiatu i gminy. Była okazja do przemówień, wręczenia medali Zasłużony Dla Łowiectwa Żielonogórskiego-między innymi Staroście Powiatu Wschowskiego Markowi Boryczce. Nasze koło zafundowało dzika, którego smacznie przyrządziła firma Dariusza Hukały.Przybyli na spotkanie otrzymali egzemplarze z dedykacją autora. Zbiegiem okoliczności autor Jan Mielżyński obchodził tego dnia urodziny- więc nie zabrakło gromkiego STO LAT. 

Autor dr Jan Milżyński przedstawia swoją publikację

Odznaczeni Medalami Zasłużony Dla Łowiectwa Zielonogórskiego

 

Stół "prezydialny"

Uczestnicy spotkania

Autor

Uczestnicy spotkania

Dedykacja dla Marka Boryczki

Gromkie STO LAT

Dedykacja dla Jerzego Maćkowiaka

Dedykacja dla Władysława Bienia