Breadcrumbs


13 maja 2017 r. do Krainy Wiecznych Łowów odszedł  Romuald Augustyniak. W imieniu kolegów myśliwych żegnał go Prezes Jan Dekier.

Szanowna Rodzino

Szanowni Państwo

 Z głębokim żalem żegnamy dziś w imieniu Koła Łowieckiego „Ryś” Sława niezapomnianego i serdecznego przyjaciela, towarzysza łowów Romualda Augustyniaka

  Losy życiowe rzuciły go w inne regiony naszego województwa, lecz zawsze do końca swoich dni pozostał wierny naszemu kołu łowieckiemu i swoim przyjaciołom.

 Kolego Romku, będziemy Cię pamiętać jako człowieka bezkonfliktowego, szczerze oddanego swojej pasji i przygody z łowiectwem, zawsze służącemu radą i pomocą innym myśliwym.

 Dla wielu z nas byłeś wzorem do naśladowania, uczyłeś szacunku do naszej przyrody-szczególnie młodych adeptów łowiectwa przekazując im tradycje i zwyczaje kultywowane w łowiectwie.

 Wiele lat historii naszego Koła związane jest z twoją osobą Romanie.

 Drogi Kolego Romku nie ma Cię już wśród nas, nie będziesz uczestniczyć w naszych spotkaniach, lecz zawsze będziemy Cię wspominać. Myślę, że tam w łowisku Św. Huberta nadal będziesz kontynuował swoją pasję i czekał na spotkanie z nami.

 

Niech mu Wieczna Knieja szumi.